Hey, this photo is ©
Cześć!

To ja, Michalina

Prywatnie jestem żoną Tomasza i mamą rocznego Feliksa. Zakochana w życiu rodzinnym i naszej kolorowej codzienności. Polonista z zamiłowania i wykształcenia. Lubię gorące kakao, długie spacery i książki Remaque’a. Jestem dziewczyną z Roztocza, urodzoną Zamościu, w którym spędziłam całe dzieciństwo. Obecnie mieszkam w Krakowie. Po cichu knuję plan powrotu w rodzinne strony. Oczyma wyobraźni widzę siebie w niewielkim, starym, drewnianym domu.

I, choć to najmniej istotne, kocham jamniki. Nie mogłabym o tym nie wspomnieć!

Fotografia jest w moim życiu od dawna. To mój tato zauważył, że robię zdjęcia i coraz bardziej mnie to interesuje. Fotografować nauczyłam się dzieki staremu obiektywowi z analogowej lustrzanki, który – przy użyciu adaptera – przyczepiłam do mojego pierwszego aparatu. Chłonęłam i zachwycałam się obrazem, który powstawał.

Fotografowanie miłości – ślubów, rodzin i innych momentów pełnych emocji – zawsze było gdzieś obok mnie. Na początku tylko w moich marzeniach, potem pojawiło się jako pojedyncze eksperymenty. Po długim czasie do tego wróciłam i… zaskoczyło. Spotykanie ludzi, uwiecznianie ich uczuć i łapanie niepowtarzalnych momentów stało się czymś, co naprawdę chcę robić w życiu.

Obecnie pracuję na terenie Zamościa i Krakowa, ale… chętnie przyjadę i do Was, nawet na drugi koniec Polski.